Akcje

30.10

Poniedziałek

18:00
Szkolenie z wpisywania akcji

Szkolenie członków zarządu zwłaszcza koordynatorów lokalnych z wpisywania akcji na stronę www.kraków-południe.ifmsa.pl. Spotkanie odbędzie sie na platformie Teams z wykorzystaniem powyższej strony

27.10

Piątek

18:00
National Food and Drink Party

Przeprowadzono National Food and Drink Party w celu integracji incomings oraz uczestników wydarzenia

26.10

Czwartek

19:00
Rozmowy na moście

“Rozmowy na moście” to projekt przedstawiający proces samobójstwa od strony psychologicznej oraz mający na celu przygotowanie do konfrontacji z pacjentem w grupie ryzyka. Warsztaty te są skierowane do osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat psychologicznych aspektów samobójstwa, takich jak: jak rozpoznać osoby z myślami samobójczymi, jak rozmawiać z takimi osobami i jakie są sposoby na pomoc w sytuacji kryzysowej.   

26.10

Czwartek

19:00
Spotkanie informacyjne dot. praktyk klinicznych

Spotkanie informując sprawozdawcze z wymian w Oddziale Kraków Południe. Nowi członkowie mieli okazje usłyszeć relacje osób, które odbyły wymiany w wakacje 2023 oraz dowiedzieć się kiedy oraz co zrobić by móc spełnić swoje marzenie o wyjeździe za granicę z IFMSA-Poland.

24.10

Wtorek

16:00
Warsztaty z pisania prac naukowych dla incomings

Organizacja warsztatów dla trzech studentów SCORE z pisania pracy naukowej.

20.10

Piątek

19:00
Integracja oddziału

Integracja oddziału z nowymi członkami odbyła się 20.10.2023r. w klubie B4 w Krakowie. Integracja miała na celu zapoznanie się sutdnetów pierwszego roku z zarządem oddziału IFMS'A Kraków południe. W wydarzeniu planuje wziąć udział 60 + członkowie zarządu.

09.10

Poniedziałek

08:00
Tydzień profilaktyki zdrowotnej w SP 53 Zaburzenia behawioralne/PROFIRAKTYKA- PEEREDUCATION

Zaburzenia behawioralne" to projekt peereducatidon, opierający się na prowadzeniu prelekcji w klasach 7 i 8 szkół podstawowych, skupiający się na problematyce uzależnień behawioralnych (fonoholizm, uzależnienie od komputera, gier komputerowych, zakupoholizm, hazard i tym podobne) oraz obejmujący zakres zaburzeń odżywiania, coraz częściej spotykanych w tej grupie wiekowej. Celem projektu jest zwiększenie świadomości, umiejętność rozpoznania oraz znalezienia pomocy przez uczniów, z zakresu zaburzeń behawioralnych. PROFIRAKTYKA to projekt peereducatidon mający na celu zwiększenie świadomości wsród młodzieży możliwości wystąpienia w populacji nowotworów oraz sposobów ich zapobiegania poprzez zdrowy styl życia i wykonywanie badań profilaktycznych Podczas tygodnia Profilaktyki przeprowadzono łącznie 14 prelekcji PEEREDUCATION w klasach...

09.10

Poniedziałek

08:00
Opieka nad incomings - SCORE

W październiku odbyła się wymiana naukowa dla dwóch studentek zagranicznych. W trakcie wymiany były one pod opieka studentów naszego oddziału aby zapewnić im jak największy komfort w Krakowie.

02.10

Poniedziałek

10:00
Spotkanie How To IFMSA-Poland

Spotkanie Informacyjne How to IFMSA-Poland na inauguracji roku pierwszego, połączone z rozdaniem welcome bagów oraz podaniem wszystkich istotnych informacji o naszej uczelni. 

24.09

Niedziela

17:00
Organizacja Social programu- National Food and Drink Party

W trakcie Social Programu National Food and Drink Party nasi insi mogli spróbować polskich specjałów takich jak: barszcz czerwony, ogórki kiszone czy pierogi. Podczas programu zorganizowano urodzinowego torta dla insów.

20.09

Środa

12:00
Warsztaty z pisania prac naukowych dla incomings

Organizacja warsztatów dla trzech studentów SCORE z pisania pracy naukowej.

15.09

Piątek

16:00
09.09

Sobota

08:00
Wycieczka jednodniowa dla incomings w Skawinie

9 września odbył się Światowy dzień Pierwszej pomocy oraz Światowy dzień FAS. We współpracy z Centrum Usług Społecznych w Skawinie odbyły się warsztaty na temat Alkoholowego Zespołu Płodowego (FAS). Po wydarzeniu studenci zagraniczni mieli okazję zwiedzić Skawinę. Pod koniec dnia został zorganizowany program integracyjny w SKW Racing Park.

08.09

Piątek

16:00
Opieka nad Incomings

Zabranie studentów na tradycyjną Polską kolację, oprowadzenie po okolicy, zorganizowanie wycieczki do wesołego miasteczka, przygotowanie poczęstunku w postaci dwóch ciast.

04.09

Poniedziałek

08:00
Opieka nad incomings - SCORE

We wrześniu odbyła się wymiana dla 7 studentów zagranicznych. Byli oni pod opieka studentów naszego oddziału aby zapewnić im jak największy komfort podczas miesięcznego pobytu w Krakowie.

04.09

Poniedziałek

08:00
Impreza integracyjna

Impreza integracyjna miała na celu lepszego poznania się dla incomings oraz członków oddziału

04.09

Poniedziałek

00:00
Opieka nad Incomings

We wrześniu oddział Kraków Południe przyjął 4 studentów zagranicznych. Byli oni pod opieka studentów naszego oddziału aby zapewnić im jak największy komfort podczas miesięcznego pobytu w Krakowie.

28.07

Piątek

14:00
Organizacja warsztatów pisania prac naukowych dla INCOMINGS

Organizacja warsztatów dotyczących tematyki prac naukowych - publikacja . Zorganizowano dla 2 studentów SCORE w języku angielkim.

28.07

Piątek

08:45
Opieka nad insami

Opieka nad insami

24.07

Poniedziałek

09:00
Opieka nad insami score

Opieka nad insami